• Неодамнешно
Педорт Преголеми Маици За Мажи Тренинг Машка Тешка Категорија Памучна Маица Со Кратки Ракави Супер Меки Маици Со Врат На Екипажот Со Редовно Вклопување За Мажи Црн
zoom_in

Педорт Преголеми Маици За Мажи Тренинг Машка Тешка Категорија Памучна Маица Со Кратки Ракави Супер Меки Маици Со Врат На Екипажот

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сезона : Лето. Пол : Машки. Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс. Декорација : Печатење Букви. Должина на облека : Редовна. Должина на ракавот : Кратко. Јака : Кружен Врат. Тип На Шема : Печатење Букви. Стил : Дневен/Секојдневен/Плажа. Што ќе добиете : 1 Х машки Блузи Шема : . Големина : М САД : 10 ЕУ : 40 Биста : 108см/42.52" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 22см/8.66" Должина : 72см/28.35"Големина : Л САД : 12 ЕУ : 42 БИСТА : 113см/44.49" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 23см/9.06" Должина : 74см/29.13"Големина : xl сад : 14 еу : 44 биста : 118см/46.46" рамо : 50см/19.69" ракав : 24см/9.45" должина : 76см/29.92"Големина : ххл сад : 16 еу : 46 Биста : 124см/48.82" Рамо : 52см/20.47" Ракав : 25см/9.84" должина : 78см/30.71"големина : хххл сад : 18 еу : 48 биста : 130см/51.18" рамо : 54см/21.26" ракав : 26СМ/10.24" должина : 80см/31.50" ткаенина : мека ткаенина и памук, обични врвови за маици Со Графички принт, ткаенината Има Малку истегнување, мека и удобно. Карактеристики : Тркалезен врат, краток ракав, графички принт, летни врвови, пуловери, маица во стил инспирирана од урбана улица веднаш го зема вашиот стил од благ до смел. Врвот на улична облека : оваа Маица лесно се совпаѓа со фармерки, слаби фармерки, шорцеви и хип хоп панталони. Големина : Точно на големината.Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Нашата Табела Со Големини За Да Ја Изберете Вистинската Големина. Погодни прилики : Костум за секојдневна облека, одмор, училиште, секојдневен живот и заминување.

Избор на купувачи..