• Неодамнешно
Топла Тркала Супер Марио Карактер Автомобил 5-Пакет
zoom_in

Топла Тркала Супер Марио Карактер Автомобил 5-Пакет

DEN 415.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Фановите можат да најдат пет супер марио карактер автомобили заедно за да се забрза за трки и зашеметување лудило! Топла Тркала Супер Марио Карактер Автомобил 5-Пакет располага со сет од пет 1 : 64 скала возила замислен како фан-омилени ликови од иконите видео игра. Нудејќи инстант колекција, овие Возила Со Топли Тркала Супер Марио прават одличен подарок за колекционерите и обожавателите на возраст од 3 години и постари. Боите и украсите може да варираат. Тоа е инстант колекција Со Топла Тркала Супер Марио 5-Пакет на карактер автомобили кои носат видео игра акција на живот!. Сетот содржи возила од 5 1 : 64 размери повторно замислени како омилени ликови на обожавателите!. Вклучени се Марио, Луиџи, Принцезата Праска, Јоши и Баусер жешки Тркала возила!. Секое возило има иконски деко и тркалачки тркала за игра со туркање и кул дисплеј!. Прави одличен подарок за обожаватели, колекционери и деца на возраст од 3 години и постари!.

Избор на купувачи..