• Неодамнешно
За Apple iPhone Плус Плус Случај, Со [Заштитник На Екранот Од Калено Стакло] Crossbody Pu Кожен Паричник Долг И Краток Капак На Рачниот Зглоб
zoom_in

За Apple iPhone Плус Плус Случај, Со [Заштитник На Екранот Од Калено Стакло] Crossbody Pu Кожен Паричник Долг И Краток Капак

DEN 207.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Компатибилен Со apple i Phone 8 плус/i Phone 7 плус.Луксузен, заштитен и функционален iphone случај и паричник. Модерен и практичен со прилагодлив и отстранлив ремен.Изработени од висококвалитетен издржлив мек СТП + премиум тпу мек материјал носете ги сите есенцијали; i Phone, картички, готовина, сите заедно и безбедно.Случајот обезбедува максимална заштита додека сеуште е компактен, лесен i Phone, картички, готовина, сите заедно и безбедно. 2 Слотови може да се одржи до 8 картички. Чувајте 2 од најчесто користените картички во предниот џеб. Двата џебови се обезбедени со ременот што се повлекува обезбедете лесен пристап до често користените картички. ЗАШТИТЕТЕ ГО СЕТО тоа : Куќиштето обезбедува максимална заштита додека сеуште е компактно, со мала тежина и стилски. Кожата обезбедува цврсто држење во рака со издржливо куќиште со внатрешна обвивка, паметно-гумена подлога и силна пластична подлога помагаат да се апсорбира ударот од умерени падови. Копчињата за напојување и волумен се заштитени. МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО : Носете го на вашиот начин-преку телото или држете го во раката. Случајот е идеален додаток за повеќето активности и забавни забави – ноќ на градот, танцување, фестивали и патувања. Со вашиот телефон секогаш на вашето тело никогаш нема да пропуштите повик, погрешно место или ќе го изгубите телефонот.

Избор на купувачи..