• Неодамнешно
Malher Toki Mi 0. Oz - Surtido
zoom_in

Malher Toki Mi 0. Oz - Surtido

DEN 321.44

Количина на стоки
check Достапно на барање

Malher Toki Mix е мешавина за пијалоци што е вештачки зачинета. Има мал вкус на цитрус, но можете да го мешате со други пијалоци за да создадете нов пијалок. Мешавината содржи витамин Ц, што го прави нешто што е поздрава опција од сосовите. Во мешавината има мала количина овошна пулпа. Можете да ја чувате мешавината на Малер Токи во кабинет сè додека не сте подготвени да направите повеќе. Таа е мала содржина на шеќер и јаглени хидрати. Ако сакате поинаков начин да го направите пијалокот, тогаш истурете го подготвениот пијалок во ледени ленти. Кога ќе замрзне, додадете го на вода или друг пијалок за да создадете мешани вкусови. Друг начин да се користи производот е да го додадете во други пијалоци кога правите удар за посебен настан. Тоа е нешто лесно за децата да го направат кога ќе се вратат дома од училиште и можете да направите каква било сума што ја сакате, бидејќи е во форма на прав. Mezcla de bebidas que estã¡ Articificale aromatizada.la mezcla contiene vitamina c.bajo en contenido de azãºcar y carbohidratos.mezcla de bebidas que estã¡ Artificialmente aromatizada.

Избор на купувачи..