• Неодамнешно
Уникатни поволни цени, женски плус големина тексас со висока половината, џеб џин шорцеви
zoom_in

Уникатни поволни цени, женски плус големина тексас со висока половината, џеб џин шорцеви

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нашиот бренд е бренд со плус големина инспириран од потребата на своите клиенти. Се надеваме дека нашата облека може да ви одговара на разни прилики, со соодветно прилагодување за да ја покажете вашата совршена крива и удобните ткаенини ви овозможуваат пријатно искуство. Ова кратко е дизајнирано во редовно вклопување со високо половината и предниот дел на копчето. Спарете го со нешто од краток врв без ракави до врвот на резервоарот за култури. Одлично за купување во центарот или датира со пријателите. Ве молиме, проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Мерење (во инчи) Меѓународна големина Повик на половината - Хип ГИРТ - Вкупна должина1x - 33 1/8 44 1/8 - - 162x - 36 1/4 - 47 1/4 - 16 1/23x - 39 3/4 - 50 3/4 - 17 1/84x - 43 1/4 - 54 3/8 - 17 3/4 уникатни поволни цени женски плус големина тексас со висока половината џеб џин шорцеви 65% памук 33% полиестер 2% спандекс. Цврста боја. Висок пораст. Увезени. Удобна половината. Предно на копчето со затворање на поштенски летала. Редовно вклопување. Деним шорцеви. Машинско миење ладно со слични бои.

Избор на купувачи..