• Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност Брокада на круша II Канвас уметност по боја пекарница бела мат, црна рамка
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност Брокада на круша II Канвас уметност по боја пекарница бела мат, црна рамка

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини Трговска марка ликовна уметност „Круша брокада II“ платно уметност по пекара во боја, бела мат, црна рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Избор на купувачи..