• Неодамнешно
Синхун Снопови Вештачко Цвеќе Ув Отпорни Лажни Растенија Отворено Фау Пластични Цвеќиња Градина Прозорец Бо Трем Дома Декор
zoom_in

Синхун Снопови Вештачко Цвеќе Ув Отпорни Лажни Растенија Отворено Фау Пластични Цвеќиња Градина Прозорец Бо Трем Дома Декор

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис На Производот ? РЕАЛЕН ИЗГЛЕД : Изработен од свилена ткаенина и пластика, со вистински допир и проѕирни вени. Секој цвет во пакетот дава изглед на вистински, природен цвет. Вештачките цвеќиња се практична алтернатива на вистинските цветови и ќе останат свежи и убави од година во година! . ? РАЗНОВИДЕН ДЕКОР : Овие живописни цвеќиња и даваат прекрасен шарм на вашата кујна, спална соба, трпезариска маса и сите видови домашен декор. Тие исто така можат да бидат поставени надвор, предниот трем, дворот и градината. Вештачките цвеќиња се совршени за секојдневна декорација, родендени, празници, свадби, спомен-локации, самостојни проекти и многу повеќе! . ? БЕЗ ОДРЖУВАЊЕ : Уживајте во долготрајната убавина на живописните цвеќиња без да се грижите за сончева светлина, често наводнување, кастрење или друго одржување; овие вештачки цвеќиња засекогаш цветаат каде и да одберете да ги прикажете. ? ГОЛЕМИНА : овие цвеќиња се рачно изработени за да понудат поуникатен изглед во секој пакет. Секој букет има 7 флексибилни стебла и грмушки лисја, со мерења од 15" високи и 6,5" широки. Комплет од 6 пакувања. Ако некој ливче падне, едноставно приклучете го назад во стеблото.

Избор на купувачи..