• Неодамнешно
Избор на крафтер Перница Вметнете-20
zoom_in

Избор на крафтер Перница Вметнете-20

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Poly-Fil® Crafter crafter storts од Fairfield® се совршени за самостојни или занаетчиски проекти со вашите пријатели или семејство. Персонализирајте ги со ткаенина, вештачко крзно, игла или монограм, за да додадете посебен шмек на вашите омилени простори или подарете за оние блиски до вашето срце. Тие се брз, лесен и ефтин начин за промена и освежување на изгледот на просторијата во вашата куќа или употреба како празничен и сезонски декор. Цврстата текстура им овозможува да ја задржат својата форма кога работат со потешки ткаенини за тапацир или парчиња наследство crafter 'S Crafter' s crafter 's crafter' s choreft® формите на перници се направени од 100% полиестерски влакна без додадени хемикалии или отпорни на пламен и имаат неткаен полипропиленски капак. 1 перница вметнете 20" х 20" плоштад . 100% полипропиленски капак . 100% полиестерски влакна внатрешни работи . Средна цврстина и порамен изглед . Се препорачува чистење на самото место.

Избор на купувачи..