• Неодамнешно
Дарис 10176-Пом Помс 45 Пкг
zoom_in

Дарис 10176-Пом Помс 45 Пкг

DEN 191.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

ДАРИС-Занает Дизајнер Пом Пом. Овие акрилни пом пом се совршени за сите видови занаети за деца од сите возрасти. Пом помите постојат со години и се докажан фаворит за занаети дома; училиште; камп и речиси на кое било друго место. Овој пакет содржи четириесет и пет 3/4во пом пом кои се достапни во различни бои. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Опасност Од Гушење-мали делови. Не за деца под 3 години. Увезени.- ШКУ : НМГ5609 ДАРИЦЕ-Занаетчиски Дизајнер Пом Помс. Овие акрилни пом пом се совршени за сите видови занаети за деца од сите возрасти. Пом помите постојат со години и се докажан фаворит за занаети дома; училиште; камп и речиси на кое било друго место. Овој пакет содржи четириесет и пет 3/4во пом пом кои се достапни во различни бои. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Опасност Од Гушење-мали делови. Не за деца под 3 години. Увезени.- ШКУ : НМГ5609.

Избор на купувачи..