• Неодамнешно
Симплмасигени Мајки Ден Подароци Женски Фустан Дозвола Лето Лето Лежерно V-Вратот Без Ракави Со Џеб Лист Лента Печатени Фустани
zoom_in

Симплмасигени Мајки Ден Подароци Женски Фустан Дозвола Лето Лето Лежерно V-Вратот Без Ракави Со Џеб Лист Лента Печатени Фустани

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женски Летен Лежерен V-Врат Без Ракави Со Печатени Фустани Со Џебни Лисја Опис : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашиот daliy wearing Stylish и моден дизајн ве прават попривлечни многу е погоден За Летен и Пролетен удобен материјал, погоден за различни прилики ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Лесно се вклопува со убав проток, удобен и стилски секојдневен. Забавен летен фустан, ова е основен фустан за секојдневна облека во лето. € КАРАКТЕРИСТИКИ : Класичен краток Фустан со цврста боја/Цветен Принт,Врат На Вратот/Екипажот,ракав со пеперутка,Здолниште Со Нивоа На Замав, Кратка/Средна/Долга Должина И Секојдневен Лабав Стил,вистинска силуета на обвивка комплетна, Висока Ниска Линија На Полите,Летни Макси Фустани, Гроздобер Фустан Со Цветен Принт,Фустани Од Половината На Империјата За Жени,Фустан Со Рафтен Фустан,миди здолниште Со Замав, висок струк, еластичен појас со вратоврска вратоврска, Боемски Стил, Возбудлива Облога, А-Линија, Секојдневно лабаво вклопување, долго здолниште Со одблесок Над Должината На Глуждот. Можете да се спарите со вашите сандали со блок-потпетици или чевли со мазги го комплетираат изгледот.Можете да спарите Високи потпетици и Стилска торба со неа, особено со модни капи или кул очила за сонце, ќе се појави поинаков прекрасен изглед.Материјалот е лесен, течен, мек и растеглив.Овој сладок фустан ќе ви се допадне во есенските излегувања. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе одговориме на вашите прашања што е можно поскоро.

Избор на купувачи..