• Неодамнешно
Tuphely Industries Fimeенска овошна бања Тропски палми растенија платно wallидна уметност, 30, дизајн од Викторија Барнс
zoom_in

Tuphely Industries Fimeенска овошна бања Тропски палми растенија платно wallидна уметност, 30, дизајн од Викторија Барнс

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 24 x 1,5 x 30 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Викторија Барнс.

Избор на купувачи..