• Неодамнешно
Премиси за животни, машки и големи машки кратки ракави, графички маички, пакувања
zoom_in

Премиси за животни, машки и големи машки кратки ракави, графички маички, пакувања

DEN 191.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ажурирајте ја вашата колекција за графички маици со овие 2 пакувања со крвни маици со кратки ракави. Дизајнирано во класичен стил на екипаж, оваа маица е одлично парче на сопствено и исто така слоеви добро под кардигани, џемпери, падови на копчиња и многу повеќе, што го прави разноврсно парче во вашиот плакар. Направено од дрес за дишење, во удобно вклопување и машина што може да се перат. Машки. Официјално лиценциран. Вратот на екипажот. Премин на животни. Меко и удобно. Машина за перење. Графички мета. КРАТОК РАКАВ. Преминување на животни, сите права се задржани. 2 пакет.

Избор на купувачи..