• Неодамнешно
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Утрински изгрејсонце Брод Порт Галевис Наутички Поинтилизам Сликарство, 24, дизајн од Стив Хунзикер
zoom_in

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Утрински изгрејсонце Брод Порт Галевис Наутички Поинтилизам Сликарство, 24, дизајн од Стив Хунзикер

DEN 785.28

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 24 x 1,5 x 24 инчи. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Создадете прекрасни уметнички дисплеи со потпирање и поставување нови уметнички дела против вашите wallsидови. Совршено за празно полици или мантили, не е потребна инсталација или чистење . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќа Мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висење . Дизајн од Стив Хунзикер.

Избор на купувачи..