• Неодамнешно
Симплмасигени Женски Летни Секојдневни Фустани Макси Фустан Со Кратки Ракави Мода Секојдневен Ракав О-Врат Печатени Дами Лабава Мини Фустан
zoom_in

Симплмасигени Женски Летни Секојдневни Фустани Макси Фустан Со Кратки Ракави Мода Секојдневен Ракав О-Врат Печатени Дами Лабава

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Модни Жени Секојдневен Краток ракав Ракав О-Вратот Цврсти Дами Лабава мини Фустан информации За Производот : Карактеристики : Секојдневен;Без Ракави;О-Вратот Женски Фустан .Материјал : Полиест;Изработен од висококвалитетна ткаенина; лесен мек и удобен. Стил : овој фустан Е Многу Удобен;Може Да Биде Одличен под јакни или сам; облечен со потпетици; или станови; токму онака како што сакате Повод : Запознавање;Секојдневен;Забава;Плажа; за работа;на домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn и Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Миење Раце. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиска фигура; што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини; и можете да го најдете во нашите слики или од описот.Што добивате : 1пц Женски Фустан. ❃Материјал : нашиот фустан главно изработен од полиестер /спандекс/памучна мешавина, мека ткаенина, апсорпција и вентилација на влага, еластична и лесна, мек допир, удобна, грижа за вашата кожа. ❃Карактеристики : Летни Фустани За Жени 2023;макси фустан со кратки ракави за жени;удобно вклопување; направи да изгледате опуштено; слатко и секси!. ❃Прилики : Совршен За секојдневно носење, одмор, плажа, базен, патување, запознавање, канцеларија, шопинг, враќање на училиште,ноќен живот, патување во слободно време, забави, свадба или други прилики. Нега на облека : Миење Раце Или Машинско Перење Ладно; Висат Или Сушат; Не Избелувајте; Не Сушете Чисти. ❃Забелешка : ние сме нови; Но брзо се развиваме; многу купувачи се задоволни од нашиот стил и квалитет на производот! Било какви прашања; ве молиме слободно контактирајте не.

Избор на купувачи..