• Неодамнешно
Плашлива Ноќ На Вештерките Хартиени Плочи, 9ин, 8цт
zoom_in

Плашлива Ноќ На Вештерките Хартиени Плочи, 9ин, 8цт

DEN 191.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Послужете им на вашите гости, духови и духови оброк со Овие Плашливи Ноќни Чинии За Вечера Од Хартија За Ноќта на Вештерките. Овие 9-инчни хартиени плочи имаат полноќна сцена толку застрашувачка што е страшна за вашата забава За Ноќта на Вештерките. Вклучете го овој сет од 8 чинии За Ноќта на Вештерките во поставките на вашата маса пред да дојде време за јадење. Или, чувајте ги овие партиски плочи подготвени на почетокот на вашата маса за вклучена маса за секој да ги земе за себе. Овие чинии за еднократна употреба работат добро кога сакате да држите влез со некои страни, и тие го прават чистењето после забавата толку брзо што е страшно. Треба да најдете повеќе украси за вашиот морничав настан? Само купувајте ги нашите други материјали за забави За Ноќта на Вештерките! Плашлива Ноќ Ноќта На Вештерките Партија Плочи, 8 Брои : Ноќта На Вештерките Хартија Плочи мерка 9" и се екстра-силна . Одлично за сервирање пица, хамбургери и многу повеќе . Плочите за еднократна употреба го олеснуваат чистењето. Комбинирајте со Повеќе Страшни ноќни забави за ноќта на Вештерките.

Избор на купувачи..