• Неодамнешно
Дизајн на медитеранскиот wallиден часовник „Град Париз“
zoom_in

Дизајн на медитеранскиот wallиден часовник „Град Париз“

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, ова - сино медитерански wallиден часовник. се отпечати на стотина проценти фирма алуминиум. Мазната површина е сјајна и многу рефлексивна, давајќи му на овој часовник елегантен и современ стил. За ваша погодност, овој град на градот Париз пристигнува со вклучена батерија АА и е подготвена веднаш да се инсталира на вашиот wallид. Овој преголем часовник со француска земја е достапен во различни големини, Â и гарантира дека е во центарот на вниманието на вашиот простор . Карактеристики. - 1 мм метал од алуминиумска оценка. - Висококвалитетната облога за сјај обезбедува длабоко живописни бои. - Рамката за монтирање создава илузија за лебдечки уметнички дела. - Вклучени се сите држачи за монтирање и упатства за виси. - Користете крпа за микрофибер за лесно чистење. - АА стандард за батерија вклучен со секоја нарачка. - без напор за инсталирање и обесена ултра сјајна завршница. Доаѓа со виси комплет и упатства. Вклучени батерии.

Избор на купувачи..