• Неодамнешно
Крајна кула за Денот на мајката
zoom_in

Крајна кула за Денот на мајката

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нашата крајна кула за подароци пука со изненадувања скриени во секоја своја 7 слоевити кутии! Наредени на врвот на едни на други се прекрасни вкусови и слатки што чекаат да се уживаат! Крајната кула за Денот на мајката.

Избор на купувачи..