• Неодамнешно
Petsafe Drinkwell Оригинална фонтана за кучиња и мачки во вода, дополнителна оз. Резервоар за капацитет
zoom_in

Petsafe Drinkwell Оригинална фонтана за кучиња и мачки во вода, дополнителна оз. Резервоар за капацитет

DEN 1039.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оригиналната фонтана за миленичиња Petsafe Drinkwell со резервоар за бонуси обезбедува 100 мл. на свежа, филтрирана вода до вашето домашно милениче. Слободниот проток на вода го охрабрува вашето домашно милениче да пие повеќе. Рампата за примање е дизајнирана да го намали прскањето на водата што паѓа додека активираниот филтер за јаглерод ги елиминира лошите вкусови и мириси, одржувајќи го вашето домашно милениче хидрирано и здраво. Овој систем вклучува дополнителни 50 мл. Резервоар за капацитет, намалување на рефитациите и удвојување на капацитетот на водата. Капацитет на вода 50 мл. Капацитетот на водата е одличен за мачки и мали кучиња. Охрабрува хидратација за слободно паѓање на миленичиња ги привлекува миленичињата за да пијат повеќе вода. Свежата вода вклучува заменливиот филтер за јаглеродна вода што ги отстранува лошите вкусови и мириси, одржувајќи ја водата свежа. Помалку полнења вклучуваат дополнителен резервоар за зголемување на капацитетот и намалување на повторното полнење. Прилагодлив проток Пумпите Прилагодлив проток ви овозможува да го прилагодите протокот на вода за вашето домашно милениче. Фонтаната со чистење е лесна за чистење е безбедна машина за миење садови за БПА и безбедна за миење садови.

Избор на купувачи..