• Неодамнешно
Флеш Мебел 42 Круг Махагони Ламинат Маса Врвот со 33 33 Бар Висина Маса База И Нога Прстен
zoom_in

Флеш Мебел 42 Круг Махагони Ламинат Маса Врвот со 33 33 Бар Висина Маса База И Нога Прстен

DEN 4254.72

Количина на стоки
check Достапно на барање

Завршете го вашиот ресторан, соба за одмор или кафетерија со оваа конфигурација на масата и основата. Овој сет е дизајниран за комерцијална употреба за да ги издржи дневните строгости во туристичката индустрија. Овој комплет исто така ќе направи одлична опција за вашиот дом како трпезариска маса или во просторијата за рекреација. Реверзибилниот црн или махагони врв ви овозможува да ја изберете вашата боја по избор, а потоа да се залепите на основата. Површината е отпорна на топлина, гребење и влага. Користете благ детергент и вода, хемиско чистење за да ги одржите вашите маси беспрекорни. Удобниот одмор за нозе е совршен додаток за маса за барови, особено во туристичката индустрија. Без разлика дали штотуку го започнувате вашиот бизнис или го надградувате вашиот мебел овој сет на маси ќе го комплетира изгледот. Бар Висина Гостопримство Маса. Махагони Ламинат Врвот. Врвна Големина : 42"В х 42" Д. 1.125 " Дебел Врв со меламинско јадро. Црна Т-Мувла Заштитни Рабови. Топлина, Гребење и Отпорни на Влага. Исчистете го врвот со благ детергент/вода и исушете ја крпата. 33" х 33 "Табела Х-База со 4" Диа. Бар Висина Колона. Основна Големина : 33 "W x 33"D x 42" H. Лесно 2-Парче База Собранието Со Еден Болт. Врвот Плоча Претходно Заварени На Колона. Леано Железо Изградба. Црна Завршница Обложена Со Прав. 19.5 " Дијаметар Хром Нога Прстен. Дизајниран за Комерцијална Употреба. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупна Големина : 42 "W x 42" d x 43.125 " H.

Избор на купувачи..