• Неодамнешно
Поздрав и муабет што може да се отстрани винил позадина од Фишер- - праска
zoom_in

Поздрав и муабет што може да се отстрани винил позадина од Фишер- - праска

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Отстранлива позадина, дигитално печатена на 100% лесен винил позадина, светла мазна завршница, направена во Лос Анџелес, Калифорнија Отстранлива големина на тапети : 26,25 инчи ширина до 108 инчи висока. Лесна апликација за кора и стап. Одржливо направено во Лос Анџелес, Калифорнија.

Избор на купувачи..