• Неодамнешно
Чувајте Пластични Десктоп Организатор Кади Со Рачка, Сина, 6-Пакет
zoom_in

Чувајте Пластични Десктоп Организатор Кади Со Рачка, Сина, 6-Пакет

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа Продавница Има три прегради за складирање на се што ви треба за да бидете корисни. Заоблената рачка за зафат за удобност нема остри рабови. Непорозниот материјал е лесен за дезинфекција и целосно безбеден за миење садови. Земете ги вашите резерви од полица до работната маса брзо и едноставно. 2-те мали прегради се со димензии 3,5" долг х 3,5" широк х 3,75" длабоко. Големиот оддел е длабок 8" долг х 3,5" широк х 3,75". Storex Пластични Уметности И Занаети Caddy Со Рачка, Сина, 6-Пакет : Поделени caddy со 1 големи и 2 мали прегради. Удобна рачка за држење за фаќање и користење. Држи боички, маркери, лепак стапчиња и занаетчиски материјали. Забавни, светли бои се совршени за кодирање на матични бои. Работи со маркери за суво бришење; машина за Миење Садови безбедна за лесно чистење.

Избор на купувачи..