• Неодамнешно
Јена Делагротаља: Космички Хороскопски - Водолија Ѕид Постер, 22.375 34 Врамени
zoom_in

Јена Делагротаља: Космички Хороскопски - Водолија Ѕид Постер, 22.375 34 Врамени

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овие Трендови Меѓународни Јена Делагротаља : Космички Хороскопски-Водолија Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Меѓународни Трендови Јена Делагротаља : Космички Хороскопски-Водолија Ѕид Постер : Врамени Трендови Постерите имаат врвна сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75 " х.75".

Избор на купувачи..