• Неодамнешно
Палата БЕЗ глутен Гфп Специјализирана Кутија За Подароци, Гурманска Кула Пурим, Голема, Лб
zoom_in

Палата БЕЗ глутен Гфп Специјализирана Кутија За Подароци, Гурманска Кула Пурим, Голема, Лб

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Гфп Специјализирана Кутија За Подароци, Гурманска Кула Пурим, Голема, 2 Килограми. - Се чини дека не може да се најде таа оригинална, специјална Кутија За Подароци што ќе ја споделите со вашите најблиски Овој Пурим?! Новиот и возбудлив избор на Глутен, без млечни производи и ореви, Кошер Ексклузивни Пакети Пурим, сега се достапни на GFP! Рачно изработени зелени картонски кутии со љубов, украсени со прилично бела лента испраќајќи среќна порака Пурим, Овие Гурмански Кутии За Подароци Со Сензација Пурим се совршени подароци за славење на овој среќен ден! Кулата за подароци содржи асортиман на колачиња, сите внимателно спакувани. Како завршен допир на внимателен подарок, слатка порака може да биде испишана на персонализирана белешка. Големата кула за подароци вклучува 1 пакет бискоти 2 мини пакувања колачиња, пијалок од кутија и гумени мечки. Испратете Гурманска Кутија За Подароци Од Кулата Пурим Овој Празник и загрејте ги срцата на вашето семејство и пријатели!Ве молиме запомнете : бојата на кутиите И вкусот на колачињата и полнењето може да варираат врз основа на достапноста Гфп Специјализирана Кутија За Подароци, Гурманска Кула Пурим, Голема, 2 Фунти. Без Глутен, Без Млечни Производи, Без Ореви, Кошер Кутија За Подароци. Совршен подарок Пурим за потрошувачот без глутен. Овие рачно изработени кутии со љубов се украсени со пуримска лента и полнети со задоволства без глутен. Кулата за подароци содржи избор на гурмански колачиња без глутен, закуски и слатки. (Вкусовите се засноваат на достапноста и може да варираат од сликата .).

Избор на купувачи..