• Неодамнешно
Mainstays Декстер перфориран панел за завеси на горниот прозорец, на располагање на повеќе големини и бои
zoom_in

Mainstays Декстер перфориран панел за завеси на горниот прозорец, на располагање на повеќе големини и бои

DEN 447.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Додадете луксузна текстура во вашиот простор со главните панели на горниот прозорец, панел за завеси на горниот прозорец. Достапно во пет бои и четири големини, на секоја табла има мали перфорации на ткаенина од велур и метални громи за лесно бесење, отворање и затворање. Се одликува со перфориран дизајн на велур. Направено од мек, издржлив микрофибер. Изберете од четири бои : крем, тен, кафеава, аква, сива и темна јаглен. Се одликува со метални громи за лесно бесење, отворање и затворање. Достапно во четири големини : 54 "x63", 54 "x84", 54 "x96" и 54 "x108".

Избор на купувачи..