• Неодамнешно
Телескопски Механички Стегач Гризе Диносаурус Деца Декомпресија Незгодна Играчка
zoom_in

Телескопски Механички Стегач Гризе Диносаурус Деца Декомпресија Незгодна Играчка

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

спецификација. изработена од врвен пластичен материјал, оваа незгодна играчка за диносаурус има јасни линии и удобна за допир. телескопскиот дизајн tspring овозможува флексибилно и непречено проширување, а има и метални клинци за зајакнување на пружинските споеви. цимулираната форма ја прави привлечна за децата. тит е одлична играчка за деца, што е забавно за играње на децата. т . наслов Име : Диносаурус Играчка. материјал : Пластика. t Color : Случајно. t Trigger : Рачно Притискање. карактеристика : Незгодна Играчка, Форма На Диносаурус, Забава, Флексибилна Експанзија. должина : 20 - 23см/7.87 "- 9.06 " (Прибл.(Телескопски). т . тноти : . поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. ве молиме дозволете мала разлика во димензијата поради различно рачно мерење. т . пакетот Вклучува : . Играчки И Хоби За Диносауруси т1 х, Играчки За Ослободување Од Стрес. Незгодна Играчка, Форма На Диносаурус, Забава, Флексибилна Експанзија. Диносаурус Играчка. Пластика. Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.

Избор на купувачи..