• Неодамнешно
Агли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Индустриски Модерни Килими Со Темно Златна Површина, 3'5'
zoom_in

Агли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Индустриски Модерни Килими Со Темно Златна Површина, 3'5'

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Во Средината На Векот Модерни Темно Сиви Теписи, 3 'х 5'. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим може да се пере во машина, пријателски за деца и миленичиња, хипоалергичен и отвратителен од истурање. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Едноставно фрлете ја машината за перење, легнете рамно да се исуши и уживајте во вашиот свеж и чист килим! Шенил-Полиестерски Куп; Памучна Подлога, Моќност Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,08 инчи. Перење. Хипоалергично. Отпорен На Дамки. Пријателски За Миленичиња И Деца. Скочгарде / Истури Отвратителен-истури како кафе и вино дојдете чисти со малку сапун и вода, одржувајќи ја дамката од тепихот слободна.

Избор на купувачи..