• Неодамнешно
Тајни богатства женски и жени плус 2-парчиња традиционално сет за спиење на јака од долг ракав
zoom_in

Тајни богатства женски и жени плус 2-парчиња традиционално сет за спиење на јака од долг ракав

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Спијте или дневна во стил со оваа јака од две парчиња јака PJ поставена од тајни богатства. Врвот на јаката на изрез е акцентиран со новини за детали за допир на софистицираност. Панталоните се во совпаѓање на печатење со еластична лента за половината што нуди утеха без да жртвува стил. Поставете јака од долги ракави PJ. Новина трим. 2 парчиња сет со панталони што одговараат. Долга должина Inseam е 30 1/14. Удобна и ткаенина со лесна грижа;.

Избор на купувачи..