• Неодамнешно
Инктастична Слатка Пита На Тато Со Розови Срца Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди
zoom_in

Инктастична Слатка Пита На Тато Со Розови Срца Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди

DEN 319.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Слатка Пита на тато со Розови Срца Ползавец За Новороденчиња, го прави совршениот подарок за најава за бременост За денот на Вљубените! Прекрасен туш за бебиња подарок за вашата нова внука или внука! Инктастична Слатка Пита На Тато со Розови Срца Новороденче Боди Со Кратки Ракави Унисекс Розова И Хедер Новороденче. Прекрасен туш за бебиња подарок за вашата нова внука или внука!. Слатка Пита на тато со Розови Срца Ползавец За Новороденчиња, го прави совршениот подарок за најава за бременост За денот на Вљубените!. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. валентин семејство дете тато тато тато татко валентин слатко срце деца девојче момче црвено едно парче новороденче ползавец.

Избор на купувачи..