• Неодамнешно
Дорман Предна Страна На Возачот Надворешна Рачка На Вратата За Специфични Модели На Киа, црни И Хромирани Вклопувања изберете: 2003-КИА СОРЕНТО
zoom_in

Дорман Предна Страна На Возачот Надворешна Рачка На Вратата За Специфични Модели На Киа, црни И Хромирани Вклопувања изберете:

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сакате нова надворешна рачка на вратата што одговара на оригиналот, за многу помалку отколку да се вратите во застапништвото? Оваа рачка за замена на вратата е дизајнирана да одговара на вклопувањето и изгледот на рачката на акциите на одредени години, марки и модели на возила. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Појавување на изглед - оваа замена надворешната рачка на вратата беше специјално дизајнирана да изгледа и да функционира исто како и оригиналната рачка на одредени возила. Беспрекорна замена-дизајнирана да одговара на димензиите и спецификациите на рачката што дојде на залиха на возилото. Одлична вредност-оригинален квалитет на опремата по пониска цена. Обезбедете вклопување - оваа рачка е специфична за положбата на возилото, затоа проверете двапати дали ја имате точната рачка за истата положба и страна на возилото што сакате да го замените. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна и Хром. Материјал : Пластика. Одговара Изберете : 2003-2006 КИА СОРЕНТО и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Избор на купувачи..