• Неодамнешно
Дурацел ЦР 3В Литиумска Монета Батерија Со Карактеристики За Безбедност На Децата, Компатибилна Со Apple AirTag, Клуч За Клучеви, Далечински Управувач За Автомобили, Мон?
zoom_in

Дурацел ЦР 3В Литиумска Монета Батерија Со Карактеристики За Безбедност На Децата, Компатибилна Со Apple AirTag, Клуч За Клучеви,

DEN 143.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Не се задоволувајте со ништо помалку од моќта на која можете да и верувате. Дете-Безбедна Монета Ќелија Пакување - DURACELL CR2032 3v батерија литиум монета батерија пакување речиси невозможно да се отвори без ножици.Дурасел 2032 Литиум Монета Батерија 3В, ЦР2032 Батерија, Горчлив Слој Обесхрабрува Голтање, 6 Пакет. #1 Доверлив Бренд На Батерии-Од медицински потреби до празници, Дурацел е бренд за доверливи батерии #1; 2032 3v литиумски монети батерии достапни во 1 пакет, 2 пакувања, 4 пакувања, 6 пакувања и 8 пакувања. Препорачано Од Apple-Apple вклучува DURACELL CR2032 во нови уреди За Air Tag и го препорачува DURACELL CR2032 со горчлив слој за да помогне во обесхрабрување на голтањето. Изберете од нашиот разноврсен опсег на пакувања, вклучувајќи 1, 2, 4, 6 или 8, за да ги задоволите точно вашите потреби за енергија. Долготрајните Батерии Дизајнирани За Сигурност-Батериите Со Литиумски Монети Дурацел 2032 обезбедуваат долготрајна моќност и перформанси на кои можете да сметате за уреди низ домот или во движење. Горчливиот Слој Го Обесхрабрува Голтањето-Батериите Со Литиумски Монети Од Дурацел се единствената опција за замена На Литиумски Монети во форма На Рамна монета со нетоксичен, горчлив слој што ќе помогне да се обесхрабри голтањето. Со пакување отпорно на деца, Дурацел дава приоритет на безбедноста и моќноста. Од Apple Air Tags, клучни фобови, часовници, калкулатори, далечински управувачи до витални монитори за гликоза, па дури и играчки овие батерии обезбедуваат вашите уреди да работат моќно од ден на ден, обезбедувајќи перформанси во секојдневните најважни работи. Ослободете ја моќта На Дурацел, каде што сигурноста одговара на долговечноста и безбедноста, обезбедувајќи ви доверба да го освоите секој момент со непоколеблива доверлива моќ. Подигнете ги вашите уреди Со Батерии Со Литиумски Монети Дурацел и доживејте ја извонредната разлика. Дурацел останува доверлив избор за милиони ширум светот и е бренд за доверливи батерии #1.

Избор на купувачи..