• Неодамнешно
Нутрибулет Личен Блендер Со, Мат Бело И Злато
zoom_in

Нутрибулет Личен Блендер Со, Мат Бело И Злато

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Запознајте Ја Серијата Нутрибулет 500, нашиот компактен, но моќен личен блендер. Вие избирате што влегува за да го извлечете максимумот од секоја состојка, секој ден. Со nutribullet®, поздравото живеење е супер едноставно. Серијата Нутрибулет 500 има се што ви треба за да го направите првиот чекор кон поздрав начин на живот. Неговото тајно оружје. Екстракција на хранливи материи : фино мешање што ја претвора обичната храна во суперхрана. Остри сечила на нутрибулет и моќен мотор од 500 Вати без напор мешајте овошје, зеленчук, течности и многу повеќе во хранливи смути, едноставно и вкусно доставувајќи ги клучните хранливи материи до вашето тело. Само притиснете, извртувајте и измешајте за да направите речиси секое смути за помалку од 60 секунди. Нутрибулет 500 Личен Блендер со 3 Парчиња, Мат Бело И Злато Нутрибулетот Е најбрзото, најлесното решение за правење смути спакувани со хранливи материи. Наполнете го со вашата омилена цела храна како ореви, бобинки и спанаќ, а потоа турнете, извртувајте и измешајте го патот до поздрав начин на живот. Моќните мотори од 500 Вати и рафинираните сечила за екстракција на хранливи материи ја мешаат целата храна во течно гориво за вашето тело-за неколку секунди. Вклучени : (1) 500w Моторни База, (1) Екстрактор Сечилото, (1) 24 мл (700мл)Чаша, И Рецепт Водич. Моќните Ножеви за Екстрактор од Нерѓосувачки челик користат циклонско дејство за да ги разложат тешките состојки. Пластичните чаши без БПА со високи перформанси се долготрајни и издржливи. Чистење без проблеми-едноставно извртувајте го сечилото, исплакнете со сапун и вода и ставете ги чашите во горната решетка на машината за миење садови.

Избор на купувачи..