• Неодамнешно
Прошетка На Воздух од Кејт Спејд За Жени-Оз ЕДП Спреј
zoom_in

Прошетка На Воздух од Кејт Спејд За Жени-Оз ЕДП Спреј

DEN 535.04

Количина на стоки
check Достапно на барање

Прошетка На Воздух Од Кејт Спејд За Жени - 1 Мл Едп Спреј Лансиран од дизајнерската куќа На Бања И Работи На Телото. Овој ориентален мирис на ванила има мешавина од цветни ноти, ванила, кокос, ориз, сандалово дрво, хелиотроп и мошус. Прошетка На Воздухот Од Кејт Спејд За Жени - 1 мл ЕДП Спреј.

Избор на купувачи..