• Неодамнешно
Очила За сонце Очила Бормио Сатен Црн Поларен Д-р 555нм Сина 8165
zoom_in

Очила За сонце Очила Бормио Сатен Црн Поларен Д-р 555нм Сина 8165

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Рамка која ќе ве придружува со стил и софистицираност до вашите најголеми спортски подвизи! Серенгети технологијата на фотохромни леќи се приклучува на ултра елегантна и лесна рамка за максимално искористување на вашите авантури на отворено. Серенгети унисекс Бормио Полар Д-р 555 Сина 8 База, Сатен Црна, ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ.

Избор на купувачи..