• Неодамнешно
Вилтон Зајден Шарени Област Килим, Сива Слонова Коска, 5'8'
zoom_in

Вилтон Зајден Шарени Област Килим, Сива Слонова Коска, 5'8'

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Новите волнени килими пролеани како природна последица од тоа како се направени; вакуумирајте нов волнен килим 1-2 пати неделно во првите неколку недели користејќи правосмукалка со низок притисок без шипки за тепање; вакуумирајте во правец на купот, а не против него; не влечете лабави краеви или залутани петелки, прицврстете ги со ножици за да ги отстраните.

Избор на купувачи..