• Неодамнешно
Б. Кралот Ласерски Гравирани Злато Рекорд Репродукција Потпишан ЛП Дисплеј
zoom_in

Б. Кралот Ласерски Гравирани Злато Рекорд Репродукција Потпишан ЛП Дисплеј

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој б.Б. Кралот прилагодено врамени Ласерски гравирани Злато Рекорд ѕид уметност дисплеј. Започнува со вистински притиснат црн винил рекорд потоа Позлатен И ласерски врежан со сликата на уметникот на 12 " рекорд, овој процес создава најневеројатен производ. Сликата е толку детална како да излегува Од Златниот Рекорд. Неверојатен дисплеј. Потписот на уметникот е" репродукција " не рака потпишан од уметникот. Изгледа толку реално, но беше отпечатено на насловната страница на албумот. Надворешната димензија е широка 21" висока за 25", тежината е 5 килограми доаѓа подготвен да висат со учтивост ѕид кука. Дрвената рамка има црна завршница со лак како фин мебел. Двојно сплетен со црна и црвена подлога без киселина. Овој б.Б. Кралот прилагодено врамени Ласерски гравирани Злато Рекорд ѕид уметност дисплеј. Започнува со вистински притиснат црн винил рекорд потоа Позлатен И ласерски врежан со сликата на уметникот на записот од 12 инчи, овој процес создава најневеројатен производ. Сликата е толку детална како да излегува од Движење.

Избор на купувачи..