• Неодамнешно
Претходник 15, СМ, БЛК ГРН, ГПС
zoom_in

Претходник 15, СМ, БЛК ГРН, ГПС

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Реновирање Претходник 15 Мали. Трчајте со целото свое срце. Претходник 15 доловува основните статистика од вашиот рок како време, растојание и темпо. Кога е поврзан со ремен за отчукувањата на срцето, тој исто така ги снима отчукувањата на срцето и зоната на отчукувањата на срцето за да знаете кога ќе ја погодите целта. Тренингот со отчукувањата на срцето исто така ви овозможува да следите кога треба да го зауздате и кога ќе можете посилно да се туркате. Вие не ќе мора да се грижите за полнење Претходник секоја вечер. Батеријата на полнење ќе трае до 5 недели во режим на гледање/следење активност или 8 часа кога ја користите СО ГПС на вашите работи на отворено. Претходникот 15 има рејтинг на вода од 5 БАНКОМАТИ, значи дека се спротивставува на дождот и потта, па дури и може да ви се придружи за пливање. Со едноставна врска, можете да ги поставите вашите активности на нашата бесплатна онлајн фитнес заедница, Гармин Поврзете се. Овде, можете да го видите вашето трчање на мапа, да добиете повеќе детали за секоја милја, да видите дневно резиме на вашите активности и да споделите со пријателите. Можете исто така да се придружите на онлајн предизвиците и да заработите виртуелни значки.. * Ве Молиме Имајте Предвид!! Многу од нашите слики се фотографии од акции што ни ги дава производителот и не мора да ја претставуваат вистинската ставка што се купува. Ве молиме потврдете ја оваа слика точно го одразува производот опишан со насловот и описот на оваа страница пред да ја поставите вашата нарачка.

Избор на купувачи..