• Неодамнешно
K Idler Заградата Рака Одговара изберете: 2011-CHEVROLET SILVERADO, 2011-GMC СИЕРА
zoom_in

K Idler Заградата Рака Одговара изберете: 2011-CHEVROLET SILVERADO, 2011-GMC СИЕРА

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Со постојано воведување на подобрувања во дизајнот кои го продолжуваат животниот век на производот и ја поедноставуваат инсталацијата и замената, МОГ ја стекна својата репутација Како Решавач на Проблеми во индустријата за шасии. Тежок дизајн. Лабавите или истрошените делови на шасијата може да доведат до предвремено абење на гумите. Лабавите или истрошените делови на шасијата може да доведат до предвремено абење на гумите. Инженерскиот челичен состав резултира со посилна компонента. Дизајнот на лежиштето со метален гушер во прав овозможува маснотиите да течат низ лежиштето. Подмачканиот штекер ја намалува корозијата и абењето со тоа што дозволува нов лубрикант да ги исплакне загадувачите.

Избор на купувачи..