• Неодамнешно
Хипертех Термомастер Моќ Чип Одговара Берета Корзика Одговара изберете: ШЕВРОЛЕТ БЕРЕТА, ПОНТИЈАК ТЕМПЕСТ
zoom_in

Хипертех Термомастер Моќ Чип Одговара Берета Корзика Одговара изберете: ШЕВРОЛЕТ БЕРЕТА, ПОНТИЈАК ТЕМПЕСТ

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ќе најдете модифицирани камиони и улични машини на нашиот паркинг за вработени. Инвестиравме во луѓе, а не во машини.Компјутерски Чиптермомастер Моќ Чиптермастер Моќ Чип;КАРАКТЕРИСТИКИ : Користете w/Ниска Температура 160-180 Степени. Одговара Изберете : 1989 ШЕВРОЛЕТ берета 6 Цил 2,8 Л 1989 ПОНТИЈАК ТЕМПЕСТ 6 Цил 2,8 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите. Знаењето и вештината на тимот На Хипертех се нашите највредни средства. Електронските контроли на моторот еволуираа брзо од нивното воведување во раните 80 - ти. Хипертех е лидер во технологијата во компјутерски контролирани возила со подесување мотори со високи перформанси. 1989 Берета/Корзика 2. Хипертех луѓето знаат компјутери одвнатре кон надвор! Тимот На Хипертех е страстен за перформансите. Чиповите За Напојување на термомастер се дизајнирани за секојдневно улично возење или конкуренција во немодифицирани возила со помош на термостат од 160° или 180°. Хипертех Термомастер Моќ Чипови се дизајнирани за акции 1995-1981 гм возила (премиум октански гориво потребни).

Избор на купувачи..