• Неодамнешно
Вајдер Банџи Клупа Вкупно Тело Тренингот Систем СО ТРЕНИНГОТ ДВД
zoom_in

Вајдер Банџи Клупа Вкупно Тело Тренингот Систем СО ТРЕНИНГОТ ДВД

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Клупата За Банџи Вајдер ги користи предностите и практичноста на лентите за отпор за целосен тренинг на телото без незгодни, слободни тежини што трошат простор - едноставно седнете и започнете! Нивото на лесен, среден или тежок отпор создава динамичен и сеопфатен тренинг, напредувајќи со вас како што се зголемува вашата сила. Вртливото седиште се движи со вас додека се занимавате со различни вежби и насочувате различни мускулни групи, заклучувајќи се за безбеден тренинг кога ви треба. Фокусирајте се на развој на горниот дел од телото, јадрото и долниот дел од телото со прилагодливи рачки, изведувајќи различни вежби за добро заоблен тренинг. Исчистете ја вашата рутина во кујната со вклучен 30-дневен водич за оброци, додека професионално дизајнираната табела за вежбање и две Двд-а за вежбање ќе ве водат низ различни вежби со сертифициран личен тренер. Кога ќе завршите со тренингот, Клупата За Банџи Вајдер лесно се преклопува рамно за едноставно, компактно складирање. Вртливото Седиште Со Брава Лесно се врти од лево кон десно додека се движите низ различни вежби за сила. 3 Нивоа На Отпорност лесни, средни и тешки нивоа на отпор. 2 Позиции На Потпирачот за Грб Се Потпираат наназад со природниот дизајн на рамката или се наведнуваат напред со мало прилагодување. 2 Удобност-Зафат Пена Рачки 2 прилагодливи кука и јамка прилози глуждот. Склопувачки Дизајн вашата банџи клупа се урива рамно за да се вклопи под креветот или во плакарот. Вклучено Е ДВД за вежбање Следете заедно со сертифициран личен тренер за да можете да извлечете максимум од вашето искуство во тренингот. Не Е Потребно Склопување Одете од кутијата до тренингот за кратко време. 90-Ден Делови Гаранција Модел # : WCHAIR15.

Избор на купувачи..