• Неодамнешно
Студената индустрија Рустикално сликарско кафеава штала рурално обработливо земјиште 12, дизајн од Ким Ален
zoom_in

Студената индустрија Рустикално сликарско кафеава штала рурално обработливо земјиште 12, дизајн од Ким Ален

DEN 337.76

Количина на стоки
check Достапно на барање

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, абонија, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 12 x 1,5 x 12 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Уметнички дела се однесуваат на : сликарство; Зграда; Купола, штала, фарма куќа. Дизајн од Ким Ален.

Избор на купувачи..