• Неодамнешно
Автоматско возење тешки универзални 4-парчиња сите временски гумени автомобили подни душеци
zoom_in

Автоматско возење тешки универзални 4-парчиња сите временски гумени автомобили подни душеци

DEN 719.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Лесно за чистење : Едноставно исплакнете со сапун и вода. Лесно за чистење • Изградено за заштита. Едноставно исплакнете со сапун и вода. Trimmable дизајн за да се обезбеди прилагодено вклопување и максимална покриеност. Едноставна инсталација - ставете ги душеците на подот на вашето возило по кастрење - лесно отстранете ги и исчистете ги душеците од која било нечистотија и истури. Тие се изработени од премиум гума и имаат солидна топографија за да понудат супериорна заштита од надворешните елементи. Изградена за заштита Едноставна инсталација - ставете ги душеците на подот на вашето возило по кастрење - лесно извадете ги и исчистете ги душеците од која било нечистотија и истури. Лесно за чистење. Подлогата за потпетици обезбедува дополнителна издржливост во областа со висока абење. Нивниот универзален дизајн дизајн одговара на повеќето возила, вклучувајќи автомобили, камиони, комбиња и SUV. Овој сет располага со 2 предни душеци и 2 задни душеци, сите со малку подигнат валани wallид, дизајниран да стапи во вода, нечистотија и остатоци, како и поддршка од анти-лизгање на грип за да држат душеци во место. Овие подни душеци се исто така лесни за чистење. Trim Lines овозможуваат поприлагодено вклопување • Агресивниот, систем за поддршка на NIB на лизгање помага да се задржат душеците во место.Auto Drive 888 All- Времето гума од 4 парчиња подни парчиња е одличен за заштита на сите временски услови на подовите во вашето возило. Зафат за не лизгање-гумени грицки на дното, така што душекот не се движи-ергономски жлебови на врвот за да му дадете влечење на стапалото и удобноста изградена за заштита-чувајте ги од излевање или остатоци-изградени за да трае преку дожд, снег, кал и повеќе Наменето за компатибилност - Направено да биде Trimble за да одговара на контурите на подот на вашето возило со само пар ножици 4 PC сет вклучува 2 предни и 2 задни душеци.

Избор на купувачи..