• Неодамнешно
Моно Комерцијални 6 ' HDMI Аудио Видео Кабел Црна 103342
zoom_in

Моно Комерцијални 6 ' HDMI Аудио Видео Кабел Црна 103342

DEN 191.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Моноприс 103342 6 ' Црн Hdmi Продолжен Црн Кабел ви овозможува да ја поврзете вашата видео опрема со компатибилни уреди за подобрено искуство со гледање.За јасен и без шум пренос на сигнал помеѓу дигитални мултимедијални извори овозможени ОД HDMI и HDTV, Кабелот HDMI Со голема брзина MONOPRICE е токму она што ви треба. Вооружен со МАШКИ HDMI на едниот крај и женски HDMI на другиот, овој кабел обезбедува висококвалитетен сигнал од вашата видео опрема. За оптимален пренос на сигнал од вашиот видео извор, конекторите на овој HDMI кабел СО голема брзина CL2 се позлатени. МАШКИОТ до женскиот HDMI кабел има должина од 6 стапки, што ви дава доволно простор за маневрирање околу вашиот дом или систем.• 24 AGG HDMI кабел за пренос на сигнал без бучава.• Позлатени машки HDMI и женски HDMI конектори за отпорност на корозија.* 6 ' кабел што ви овозможува да го поставите вашиот систем онака како што ви се допаѓа • • 24 AGG HDMI кабел за пренос на сигнал без бучава.• Позлатени машки HDMI и женски HDMI конектори за отпорност на корозија.• Стандарди за сертификати : PCI DSS, UL 20276, CEC, Ro HS.* Продадени како 1 секој. Продадени како 1 Секој. 24 AGG HDMI кабел за пренос на сигнал без бучава. Позлатени МАШКИ HDMI и женски HDMI конектори за отпорност на корозија. Позлатени МАШКИ HDMI и женски HDMI конектори за отпорност на корозија. Стандарди за сертификати : PCI DSS, UL 20276, CEC, Ro HS. 6 ' кабел што ви овозможува да го поставите вашиот систем онака како што ви се допаѓа. 24 AGG HDMI кабел за пренос на сигнал без бучава.

Избор на купувачи..