• Неодамнешно
Новороденчиња Девојчиња Божиќен Ромпер Фустан Карирани Здолништа Боди Кадифени Божиќни Облеки Зимска Облека
zoom_in

Новороденчиња Девојчиња Божиќен Ромпер Фустан Карирани Здолништа Боди Кадифени Божиќни Облеки Зимска Облека

DEN 223.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

90t Length : t17, 52 t Bust : t20, 47 пресврт : t16, 54 tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. Убаво за реквизити за фотографија и одмор. Големина (инчи)tttttttt. МАТЕРИЈАЛ : бебешката облека е изработена од памучна мешавина, ултра мека, пријателска за кожата, издржлива и не е лесна за деформација, добра дише и удобна за носење. Табела со големина : (см/инч). Содржина На Пакетот. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. Должина на ракавот : Долг ракав. Спецификација : . Ветување . Ве молиме погледнете ја табелата со големини во опис, изберете ја вашата нормална големина или една големина нагоре.

Избор на купувачи..