• Неодамнешно
Машки Машина & Бак Виолетова Колорадо Роки Доблест Еко Пике Ботанички Печати Рециклирани Поло
zoom_in

Машки Машина & Бак Виолетова Колорадо Роки Доблест Еко Пике Ботанички Печати Рециклирани Поло

DEN 659.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Додадете малку класа во вашата гардероба за денот на играта Со Ова Колорадо Роки Доблест Еко Пике Ботанички Печати Рециклирани Поло Од Секач & Бак. Изграден со везено лого на тимот, ова поло ќе биде совршено за канцеларија или задна врата. Вашата гордост На Карпестите Планини Во Колорадо ќе биде целосно изложена кога ќе го додадете овој врв во вашата колекција. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Технологијата Dry Tec ја отстранува потта и обезбедува заштита од 25+ UPF. Везена графика. Марка : Секач & Бак. Материјал : 95% Рециклиран Полиестер/5% Спандекс. Краток ракав. Кб логото тримс. Увезени. Сублимиран модел.

Избор на купувачи..