• Неодамнешно
РАБОТИ 2-Компјутер. Дожд Костум, Црн Пвц, Л Пакет
zoom_in

РАБОТИ 2-Компјутер. Дожд Костум, Црн Пвц, Л Пакет

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Голем, 2 Парчиња, Црн, Пвц Костум За Дожд, Дизајниран Да Заштити Од Елементите И Да Се Спротивстави На Тепање Во Сурово Време, Изработен Со 20 Мил ПВЦ За Издржливост И Хидроизолација, Јакна Има Затворање Со Копчиња 5 Што Ги Држи Елементите Надвор И Прикачена Хауба Со Врвка За Да Ја Одржите Главата Сува, Панталоните Имаат Еластичен Појас И Затворање На Мува за Удобност. БЕЗБЕДНОСТА РАБОТИ 2-Компјутер. Дожд Костум, Црн Пвц, Л 1 Пакет.

Избор на купувачи..