• Неодамнешно
Тридент Егис Моторола Мото Елегантен Оклоп
zoom_in

Тридент Егис Моторола Мото Елегантен Оклоп

DEN 1438.08

Количина на стоки
check Достапно на барање

Тридент Егис Моторола Мото Х Елегантен Оклоп, За Паметен Телефон, Текстура, Розова, Гумена, Висок Сјај, Отпорен На Удари, Отпорен На Капки, Отпорен На Вибрации, Силиконски, Поликарбонат Трозабец Егис Моторола Мото Х Елегантен Оклоп куќиштето за заштита на вашиот уред во движење. Дизајниран за паметен телефон. Розовата боја додава врвен изглед на гаџетот. Куќиште изработено од силиконски материјал што осигурува дека вашиот омилен гаџет е безбеден.

Избор на купувачи..