• Неодамнешно
асдоклхк Жените Плус Големина Царинење Поштенски Качулка Модни Жени Обични Качулка Тенок Патент Руно Џемпер Палто
zoom_in

асдоклхк Жените Плус Големина Царинење Поштенски Качулка Модни Жени Обични Качулка Тенок Патент Руно Џемпер Палто

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој Асдоклхк Женски Секојдневни дуксери ве прави симпатични и елегантни, Секојдневни лабави женски врвови стилски дизајн, ви дозволуваат да покажете благодатен изглед.Со мека изработка на руно, пространи предни џебови,удобни за носење, ве одржуваат топло во fall и зима. Капут со качулка со затворање со патент, добро е да одговарате со вашите фармерки, слаби панталони, џегинг, хеланки, одлично за студените денови во fall и зима, тоа е одлична идеја за подарок за божиќ, за празници.Целосните Дуксери со патент се во тренд, овој дуксер во моден стил дефинитивно ве тера да излезете, тоа е добар избор за вас во зима.Ако не сте 100% задоволни со вашата нарачка, имате 30 ден, без прашања поставени политика за враќање. Ако имате какви било други прашања или грижи, не двоумете се да ни испратите порака и ние ќе ви помогнеме на кој било начин. Материјал : 100% Полиестер. Грижа : Машинско Перење. Земја На Потекло : Увезени. Затворање : затворање На Патент. Дебелина : Стандард. Стил : Поштенски Качулки Жени, женски јакни со качулка со патент, капут со Качулка за жени,Дами Обичен Капут Со Качулка,Предимензиониран Дуксер Со Патент За Жени,Женски Волнени Јакни Со Долги Ракави,Дами Отворена Јакна Со Предна Качулка,Дами Плус Јакна Со Качулка Со Качулка, Широки Дуксери Со Дуксери со Џебови. Карактеристики : Качулка,Еднобојна,Волна, Руно,плишана постава,Отворен Преден,Преден Патент,Шиење Во Боја,Џебови,Средна Должина,Долг Ракав,Лабаво Вклопување,Топло,Секојдневно,Стилски и Мода. Зимски Јакни Со Патент Со Качулка За Жени од асдоклхк.

Избор на купувачи..