• Неодамнешно
Имате Женски Обични Коктел Фустани Денот На Независноста Печатење Летен Мини Фустан Сонце Плажа Со Џебови Секојдневни Фустани
zoom_in

Имате Женски Обични Коктел Фустани Денот На Независноста Печатење Летен Мини Фустан Сонце Плажа Со Џебови Секојдневни Фустани

DEN 399.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Внимание Ако Размислување, Благодарам.74" Големина : XXL биста : 120см/47,24" рамо : 49см/19,29" ракав : 24см/9,45" должина : 75см/29,53" големина : хххл Биста : 126см/49,61" Рамо : 50,5 см/19,88" ракав : 25см/9,84" должина : 77см/30,31" големина : xxxxl биста : 132cm/51. 100% Полиестер.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување. Изработени Од Висококвалитетни И Удобни Материјали, Ви Овозможуваат Кул Ако За Формални Места, Како Што Се Деловна Работа, Забава, Црква, Свадба, Гостин На Свадба, Матурска Вечер.97" рамо : 52cm/20.63" должина : 81cm/31.95" Големина : XL Биста : 114cm/44.66" Должина : 71cm/27.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благодарам!Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандексезона : Пролет; Лето; Есенска Дебелина : Стандардна Должина : Над Должината на Ракавот На Колената : Деколте Без Ракави : V-Шема На Вратот : Стил На Печатење : Секојдневно Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Ве Молиме, Не Само Што Упатувајте Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Референцира Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.06" Должина : 73cm/28.11" Ракав : 22cm/8. Не Користете Белило.52" Рамо : 46cm/18.33" рамо : 53. Можете да Се Спарите со Шик Потпетици и Спојка за Да Го Комплетирате Шик Изгледот За Забава, Коктел, Свадба, Канцелариска работа. Препорачуваме Со Ладна Вода.89" внимание : 1.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Нега На Облека : Редовно Перење. Немојте Да Се Исушите.24" должина : 79cm/31.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.47" Ракав : 26cm/10.88" Рамо : 47.70" Ракав : 23cm/9. За Секојдневен Секојдневен Изглед, Носењето Со Патики, Сандали Е Исто Така Добар Избор.Големина : L Биста : 108cm/42.10" ГОЛЕМИНА : Xxxxl биста : 138cm/54.

Избор на купувачи..