• Неодамнешно
1974-Понтијак Леманс САФАРИ 4ДР Вагон Оксблад Котпил Масовен Тепих Комплет
zoom_in

1974-Понтијак Леманс САФАРИ 4ДР Вагон Оксблад Котпил Масовен Тепих Комплет

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ако некој предмет е вратен и е оштетен од испорака, ние ќе го одбиеме предметот и тој ќе ви биде вратен.Повратни информации : Вашето задоволство е наш приоритет број еден.По испитувањето на предметот и се открива дека има значителен дефект, ние ќе го замениме предметот без дополнителни трошоци. Парчиња : 2.Секоја промена или доказ за инсталација ќе го направи предметот неповратен. Враќањата поради неусогласеност на бојата подлежат на надоместок за враќање.Плаќате сите враќање превозот charges.Враќа : ние нудиме 30 дневна политика за враќање на повеќето ставки. Пораките испратени по 4 : 00 во петок ќе бидат одговорени следниот работен ден. Ако има проблем, ќе се потрудиме да ја поправиме ситуацијата. Опрема за возила : Врати : 4 DR. Пораките се одговараат што е можно побрзо до нив.No враќањето ќе биде прифатено без овластување. Ако вашата адреса за испорака е Поштенска Кутија, вашата исплата ќе биде вратена. Откако ќе се испрати предметот, ќе се вчита број за следење. Комплетите за теписи се направени специјално за вашата апликација.Ве молиме побарајте примерок од боја ако не сте сигурни за бојата што ви треба пред да ја нарачате. Материјал : Кутпил.Сите приноси подлежат на ставката да биде во истата нова, повторно продадена состојба во која е примена и во оригиналното пакување. (Ова го наплаќа производителот)Ако враќате нешто, ваша одговорност е безбедно да ги спакувате сите предмети.Предметите се испраќаат директно од производителот, обично се испорачуваат во рок од 2/4 работни дена по приемот на вашата исплата. За нас е многу важно да обезбедиме одлична услуга за клиентите.Сите вратени предмети со непостоечки или незначителни дефекти подлежат на полнење од 20%. Стил На Телото : Вагон.NO ВРАТИ ГО БАКАЛАРОТ.Испорака : СИТЕ КОМПЛЕТИ се НАПРАВЕНИ ПО НАРАЧКА, ТИЕ ИСПРАЌААТ 2/4 РАБОТНИ ДЕНА од ВРЕМЕТО на НАРАЧКАТА.Не можеме да испраќаме До Поштенска Кутија.1974-1975 Понтијак Леманс САФАРИ 4ДР Вагон 4305 Оксблод Маса За Сечење Овој комплет тепих ги има следниве карактеристики : притисок обликуван До вистинска подна тава за совршено вклопување*тешка подлога од јута прикачена на долната страна*Правилна подлога за пета / Правилно врзана како оригинална*Врзан раб помеѓу предниот и задниот дел*Ексклузивна боја-брза боја која се спротивставува на прекинувачот за затемнување на сонцето вклучен е**доколку Е применлив Комплетите За Теписи Не Се "ЕДНА ГОЛЕМИНА Одговара На Сите".

Избор на купувачи..