• Неодамнешно
Елизабет Занает Метал Умре-Планер Основи 17
zoom_in

Елизабет Занает Метал Умре-Планер Основи 17

DEN 2559.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Елизабет Крафт умира ќе даде дополнителен допир на секој хартиен проект и се компатибилни со повеќето машини за сечење. Овој пакет содржи Најважни Планери 17 : 35 умира со димензии помеѓу 1, 125х1, 375 инчи и 1, 125х1, 75 инчи. Увезени. Елизабет Занает Метал Умре-Планер Најважен 17.

Избор на купувачи..